Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Център
136 000 €
265 992.88 лв.

(2 429 €, 4 750.71 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 22:54 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 71 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
7-ми от 11
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Номер на оферта; SZ0521

Имоти Томов Стара Загора представя на Вашето внимание чудесен тристаен апартамент с площ от 57 кв.м. в южната част на Стара Загора. Жилището се намира на седми етаж в добре поддържана сграда с асансьор и контрол

Тераса;
Жилището е напълно ремонтирано и готово за мебелиране! Сменени са ел. и вик. инсталациите, положени са нова ПВЦ дограма и висок клас ламиниран паркет, боядисано е и има чисто нова входна и прекрасни интериорни врати! Имота се намира на изключително приятно място, на локация изпълнена със зеленина, хранителни магазини , училища и детски градини, спирки на градски транспорт и др.

*Снимките на жилището са идеен проект за мебелиране, който можем да ви предложим , като допълнителна услуга!

Допълнителни услуги: Ние ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват получаване на одобрение за ипотечен кредит, застраховка на недвижимо имущество, застраховка живот, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.

За повече информация посетете нашия офис, находящ се в гр. Ст. Загора, ул. Майор Таньо Кавалджиев 135 Имоти Томов Стара Загора, 0882 306 899.