Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Стара Загора, Самара 1
94 000 €
183 848.02 лв.

(1 774 €, 3 469.64 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:21 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 144 пъти.
Площ:
53 m2
Етаж:
2-ри от 12
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Номер на оферта: SZ0486

Имоти Томов Стара Загора представя на Вашето внимание чудесен напълно ремонтиран двустаен апартамент с площ от 53 кв.м. кв. Самара 1! Имота е с източно изложение и се намира на втори предпочитан етаж в дванадесететажна сграда с асансьор и контрол на достъпа.

Разпределението е следното:

Всекидневна с чисто нова кухня и излаз към тераса;
Спалня;
Входно антре;
Баня с тоалетна;
Жилището е след основен ремонт, като собствениците му заложили на изчистен дизайн и модерен облик. Имота е с много светли помещения и е готов за мебелиране по Ваш избор ! Локацията на сградата е една от най-предпочитаните в град Стара Загора . В непосредствена близост има училище , детска градина и ясла , хранителни и търговски обекти, ресторанти, Парк 'Бранителите на Стара Загора' е на задния Ви вход, спирки на редовен градски транспорт и Парк мол Стара Загора. Района е превърнат в една чудесна семейна среда, в която има спокойствие и уреденост! Свободно паркиране в целия район.

Жилището е перфектно за семеен дом или за покупка с цел инвестиция!

Допълнителни услуги: Ние ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват получаване на одобрение за ипотечен кредит, застраховка на недвижимо имущество, застраховка живот, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.